PROJECT ENGINEER

Posting date : 21/03/2024

Requisition ID : 24612

ENGIE Zielona Energia Sp. z o.o.

poszukuje Pani/Pana do pracy na stanowisku:

Inżynier Projektu / Project manager

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • poszukiwanie możliwości inwestycyjnych w obszarze energii słonecznej/ wiatrowej;
  • samodzielne zarządzanie projektem inwestycyjnym w obszarze wielkoskalowych projektów OZE lub portfeli projektów OZE we współpracy z istniejącym Project Management Office;
  • utrzymywanie i wzmacnianie relacji z interesariuszami projektów prowadzonych i już zainicjowanych przez ENGIE w Polsce w obszarze OZE;
  • docelowo nadzór nad pracą Zespołu projektowego (specjalistów) oraz podwykonawców branżowych;
  • tworzenie dokumentacji projektowej na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (np. dział prawny) oraz zespołami rozwojowymi za granicą;
  • raportowanie i planowanie postępu prac w projekcie na potrzeby wewnętrznie i zewnętrzne.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne;
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w wyszukiwaniu i realizacji projektów z obszaru energetyki odnawialnej – warunek konieczny;
  • umiejętność analizy i syntezy informacji;
  • znajomość przepisów prawnych dotyczących sektora energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem OZE;
  • umiejętności zarządzania projektami w praktyce potwierdzone przynajmniej jednym pomyślnie zrealizowanym projektem (mile widziane projekty PV);
  • umiejętność pracy w zespole o wysokim stopniu niezależności jego członków;
  • świetne umiejętności komunikacyjne - zarówno pisemne, jak i ustne;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną komunikację (B2);
  • umiejętność szybkiego uczenia się i zarządzania wieloma priorytetami;
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych na obszarze kraju.

Oferujemy:

  • atrakcyjne bonusy powiązane z realizacją celów organizacji;
  • elastyczny czas pracy, w tym HO;
  • dofinansowanie wczasów, dofinansowanie świąteczne;
  • narzędzia pracy (laptop, telefon i w razie potrzeby samochód firmowy);
  • ubezpieczenie na życie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • zajęcia językowe;
  • szkolenia branżowe;
  • przyjazne i ekologiczne środowisko pracy;
  • świetną kawę i owoce;
  • kartę sportową;
  • rzeczywisty wpływ na rozwój naszej firmy;
  • spotkania międzynarodowe, imprezy integracyjne.
Job Requisition ID on SAP SF
24612
Organization
Language on SAP SF
en_US
Country
Job Contract
Job City
Job Posting Date
job_division_level_one
job_mapped_organization